Specjalista ds. sprzedaży B2B

Miejsce pracy KRAKÓW
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę/B2B
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest innowacyjna firma związana z nowymi technologiami dla motoryzacji
Zakres obowiązków
  • pozyskiwanie nowych klientów w innowacyjnym modelu : min hotele, stacje benzynowe
  • współpraca z jednostkami samorządowymi
  • chęć zdobywania i poszerzania wiedzy z zakresu produktów i technologii oferowanych przez firmę
  • udział w budowaniu i wzmacnianiu wizerunku firmy, również podczas konferencji i targów branżowych,
  • samodzielności i gotowości do pracy mobilnej.
Szukamy osoby która
  • posiada doświadczenie we współpracy z Klientem Biznesowym,
  • potrafi aktywnie pozyskiwać klientów i budować trwałe relacje biznesowe,
  • jest nastawiona na realizację postawionych przed nią celów,
  • interesuje się branżą elektromobilności i nowymi technologiami,
  • posiada czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • udział w innowacyjnym przedsięwzięciu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, oparte o podstawę i system prowizyjny,
  • stałą i stabilną współpracę,
  • szkolenia oraz wsparcie produktowe i sprzedażowe
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 24 maja 2022