Specjalista ds. tworzenia treści internetowych w języku hiszpańskim

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 6 000 - 10 000 brutto
Rodzaj zatrudnienia B2B / zlecenie
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowy startup rozszerzający swoją działałność na rynki hiszpańskie
Zakres obowiązków
  • Tworzenie, redagowanie i planowanie treści do mediów społecznościowych,
  • Prowadzenie profili w social media (Facebook, Instagram, Linkedin),
  • Organizacja oraz prowadzeniem webinarów,
  • Monitorowanie trendów na rynku hiszpańskim,
  • Wdrażanie strategii contentowej, mającej na celu zwiększenie rozpoznawalności oraz sprzedaży LiveKid na rynku hiszpańskim,
  • Tłumaczenie oraz tworzeniem wszystkich niezbędnych treści w języku hiszpańskim,
  • Przygotowywanie case study z hiszpańskimi klientami, zbieraniem opinii oraz przeprowadzaniem wywiadów.
  • Posiadasz minimum rok doświadczenia w tworzeniu i promocji treści (blogi, webinaria) i zarządzaniu kanałami social media.
  • Płynnie posługujesz się językiem hiszpańskim - C1+/native
  • Znajomość języka polskiego lub angielskiego do komunikacji wewnątrz zespołu
  • Pisanie i redagowanie wszelkich rodzajów treści przychodzi Ci z łatwością, a co więcej - uwielbiasz to robić!
  • Z ciekawością śledzisz trendy odnośnie wykorzystania social media do pozyskiwania klientów, testujesz i wdrażasz skutecznie nowe pomysły.
  • Znasz potrzeby hiszpańskiego rynku i wiesz jak wykorzystać tę wiedzę :)
Oferujemy
  • Umowa zlecenie bądź B2B, stawka brutto od 6 000 do 10 000 PLN brutto w zależności od doświadczenia
  • Realne perspektywy rozwoju i udział w projekcie nr 1 na rynku,
  • Prace w postindustrialnym biurze zlokalizowanym w centrum Krakowa
  • Płaską strukturę organizacyjną, dużą decyzyjność i realny wpływ na to jak wygląda firma, w której pracujesz,
  • Luźną atmosferę w biurze :)
Data ostatniej modyfikacji piątek, 1 października 2021