Specjalista ds. wsparcia zakupów z j. niemieckim

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 5000 - 5500 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja z siedzibą w Krakowie.
Zakres obowiązków

Po przebytym szkoleniu, będziesz mógł/mogła :

  • Odpowiadać na pytania klientów dot. przebiegu procesu P2P
  • Przygotowywanie dokumentacji dot. Zamówień
  • Usprawnianie procesów w dziale
  • Realizowanie zadań zgodnie z oczekiwaniami klienta
  • Uzupełniać i zarządzać bazą danych
  • Wspierać specjalistów w ich codziennych zadaniach
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2, angielskiego B1-B2
  • Minimum roczne doświadczenie w jednym z działów : zakupy / finanse / księgowość / p2p
  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie, zorientowanie na klienta
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
Oferujemy
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony od samego początku
  • Dodatkowe premie
  • Benefity (Multisport, ubezpieczenie medyczne, bilety do kina itp.)
  • Oferta kursów i szkoleń, w tym językowych
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy- nowy zespół
  • Praca oraz szkolenie odbywa się obecnie zdalnie
Data ostatniej modyfikacji 20 sierpnia 2020