Specjalista ds. wsparcia zespołu sprzedaży - język niderlandzki

Miejsce pracy Kraków;Katowice
Wynagrodzenie 10 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja.
Zakres obowiązków
  • kontakt z istniejącymi klientami biznesowymi celem przedstawienia korzyści wynikających z rozwiązań z których już korzystają i zaproponowanie lepszych
  • zapewnienie codziennego wsparcia dla działu handlowego, okresowa weryfikacja potrzeb klientów w celu zaproponowania dodatkowych usług i rozwiązań, zarządzanie klientami w systemie
  • przedstawianie propozycji nowym klientom i budowanie z nimi relacji
Poszukiwane kompetencje
  • bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego - poziom C1
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min B2+
  • doświadczenie w sprzedaży / obsłudze klienta
  • proaktywne podejście, zrozumienie potrzeb klientów
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
Oferujemy
  • umowę o pracę, wynagrodzenie 10 000 PLN i więcej, w zależności od doświadczenia w sprzedaży
  • dodatkowa premia roczna : średnio w wysokości jednego dodatkowego wynagrodzenia
  • na czas pandemii - pracę zdalną, po niej : tryb hybrydowy
  • pakiet kafeteryjny : karta Multisport, punkty wymieniane na bony na zakupy
  • opieka medyczna Luxmed z podstawową opieką stomatologa
  • dla osób pracujących z biura : dofinansowanie posiłków
  • dodatkowe szkolenia w tym portal do szkoleń online
  • realną możliwość awansu połączoną ze zwiększaniem wynagrodzenia
  • bardzo ciekawy, niemonotonny charakter pracy
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 26 października 2021