Specjalista ds. zakupów z j.angielskim

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 8 000 - 9 500 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma działająca w branży tekstylnej
Zakres obowiązków
  • pozyskiwanie i wyszukiwanie dostawców
  • składanie i realizacja zamówień zakupowych oraz zapewnienie ciągłości dostaw
  • monitorowanie dostaw oraz sprawdzanie dokumentów, wystawianie dokumentów
  • kontrola i weryfikacja obowiązujących cen zakupu
  • współpraca z innymi działami w zakresie procesu realizacji
Poszukiwane kompetencje
  • minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku zakupowym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy, umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe, umowa o pracę 8 000 - 9 500 PLN brutto, w zależności od doświadczenia
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • komfortowe warunki w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pakiet benefitów
Data ostatniej modyfikacji piątek, 26 lipca 2024