Specjalista ds. zakupów z językiem angielskim

Miejsce pracy Rzeszów
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Rzeszów (podkarpackie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku
Zakres obowiązków
  • odpowiedzialność za cały obszar zakupów

  • zarządzanie przebiegiem realizacji zamówień

  • nadzór nad terminową realizacją zamówień i dostaw

  • prowadzenie negocjacji dotyczących warunków zakupów

  • bieżąca współpraca z Klientami oraz Dostawcami : Polska, Europa oraz Chiny

  • stałe monitorowanie rynku dostawców usług i towarów

  • ciągła analiza kosztowa i wydajnościowa zarządzanych obszarów

  • rozwiązywanie zgłaszanych problemów związanych z zamówieniami

  • utrzymanie optymalnych zapasów magazynowych

  • współpraca z działem sprzedaży

  • usprawnianie procesów zakupowych

  • sprawdzanie poprawności i kompletności danych

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. zakupów
  • biegła znajomość języka angielskiego : C1, regularna praca w tym języku
  • bardzo mile widziana : znajomość branży produkcyjnej lub komponentów technicznych
  • bardzo dobra znajomość procesów zakupowych
  • dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji zakupowych
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : otwartość na oczekiwania
  • umowę o pracę
  • samodzielne stanowisko z realnym wpływem na całość procesów zakupowych oraz działań w spółce
  • pakiet benefitów
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 1 kwietnia 2021