Specjalista ds. zakupów z językiem angielskim

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest znana firma dystrybuująca min tekstylia (ręczniki/pościele) na terenie całej UE.
Zakres obowiązków
  • wysyłanie zapytań ofertowych do potencjalnych fabryk (głównie Azja/Indie/Pakistan), analiza dostawców
  • prowadzenie rozmów, negocjowanie dotyczących warunków dostawy
  • utrzymywanie relacji z dostawcami
  • kontrola stanów magazynowych i list zamówień
  • doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. zakupów / buyera min 2 lata
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, organizacyjne, analityczne
  • znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów i dystrybucji
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe oraz formę współpracy (umowa o pracę / B2B)
  • pracę w przyjaznej, niedużej ale bardzo znanej firmie istniejącej na rynku ponad 20 lat
  • dużą samodzielność
  • pracę w komfortowym biurze w Krakowie
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 4 lipca 2022