Specjalista ds. zamówień publicznych w Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP
Zakres obowiązków
  • przygotowywanie, przeprowadzanie oraz monitorowanie postępowań o zamówieniach publicznych
  • udział w komisjach przetargowych jako sekretarz
  • weryfikacja dokumentów, przygotowywanie dokumentacji przetargowej (kompleksowo : zaproszenia/ogłoszenia/wezwania/wyniki)
  • prowadzenie ewidencji zamówień, przygotowywanie sprawozdań oraz raportów
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi jednostki w zakresie prowadzonych postępowań
  • opiniowanie wniosków o udzielanie zamówień pod względem ich zgodności z przepisami regulującymi zamówienia publiczne
  • udział w opracowywaniu projektów planów dotyczących udzielania zamówień publicznych
  • doświadczenie min 2 letnie w zakresie zamówień publicznych po stronie zamawiającego
  • znajomość ustawy o prawie zamówieniach publicznych z 11.09.2019 i przepisów wykonawczych oraz ustawy o finansach publicznych i przepisów wykonawczych
  • dobra znajomość MS Excel oraz znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • umiejętność obsługi systemu informacji prawnej LEX
  • rzetelność, komunikatywność, samodzielność, dokładność
Oferujemy
  • stabilne i prestiżowe stanowisko
  • wynagrodzenie podstawowe + dodatek służbowy + możliwość comiesięcznej premii
  • dodatkowe nagrody jubileuszowe
  • pakiet socjalny (ZFŚS)
  • możliwość korzystania z grupowego ubezpieczenia, wykupienia karty Multisport
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 6 czerwca 2022