Specjalista ds. zamówień z językiem holenderskim

Miejsce pracy Katowice
Wynagrodzenie 6 500- 7 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest duża międzynarodowa organizacja
Zakres obowiązków
  • koordynowanie działań związanych z zamówieniami przez klientów (status zamówienia, logistyka, płatności)
  • wsparcie klientów w zakresie zamówień na platformie online
  • informowanie klientów o ewentualnych opóźnieniach
  • uzupełnianie danych w systemie
Poszukiwane kompetencje
  • bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego (C1)
  • dobra znajomość j. angielskiego (B2)
  • doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane
  • znajomość pakietu MS Office
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe w przedziale 6 500 - 7 000 brutto na start
  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • bogaty pakiet benefitów
  • pełne wdrożenie
  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość realnego awansu w strukturach firmy
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 3 listopada 2020