Specjalista/-tka ds. globalnego wdrożenia SAP Concur

Miejsce pracy Kraków;Katowice;Łódź
Wynagrodzenie 9 000 - 10 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Łódź (łódzkie); Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja SSC.
Zakres obowiązków

Na tym stanowisku, kandydat/-tka będzi odpowiedzialna za dostarczanie wiedzy na temat procesów Concur oraz Travel&Expense na całym świecie.

Dodatkowo będzie odpowiedzialny/-a za:

  • aktywny udział w projekcie wdrożenia SAP Concur na całym świecie, w tym przygotowanie scenariuszy testowych i wsparcie zespołu projektowego
  • zarzadzanie zapytaniami pracowników podczas cyklu projektowego
  • konfiguracja w Concur reguł audytu, progów, limitów, stawek podatkowych
  • zarządzanie biblioteką reguł audytu w poszczególnych krajach
  • wsparcie techniczne i monitorowanie interfesju Concur
  • cotygodniowe i comiesięczne raporty dotyczące wydajności zespołu, statystyk wydatków
  • przygotowanie materiałów szkoleniowych dla pracowników i członków zespołu
  • doświadczenie we wdrażaniu Concur globalnie lub regionalnie oraz w jego administracji
  • doskonała znajomość funkcjonalności Concur i połączenie jego interfesju wraz z innymi aplikacjami
  • znajomość T&E oraz
  • bardzo dobry j.angielski (C1)
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 9 000 - 10 000 PLN brutto
  • bogaty pakiet benefitów w tym min karta lunchowa/zakupowa, opieka medyczna, karta sportowa
  • na czas pandemii praca zdalna, po niej - możliwość nadal pracy zdalnej z opcją pojawiania się w biurze raz w tygodniu lub kiedy zajdzie taka potrzeba
  • niezbędne narzędzia pracy
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 4 maja 2021