Specjalista/-tka ds. księgowości i kontrolingu z językiem włoskim

Miejsce pracy Wrocław; Oława
Wynagrodzenie 10 000 - 12 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Wrocław (dolnośląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest włoska firma produkcyjna, wchodząca do Polski
Zakres obowiązków
  • zadania związane z obliczaniem wskaźników efektywności
  • utrzymywanie i weryfikacja jakości danych w systemie ERP
  • tworzenie różnego rodzajów kalkulacji związanych z wytworzeniem produktu
  • kontrola kosztów i wydatków inwestycyjnych
  • aktualizacja raportów

na tym stanowisku nie wymagamy doświadczenia w poszukiwanym obszarze - kluczowy jest język włoski, ukończone studia oraz bardzo mile widziane - doświadczenie w zakresie księgowości/liczenia kosztów

  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego (C1) oraz angielskiego (B2)
  • studia związane z zakresem zarządzania / księgowości
  • proaktywna postawa, bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • gotowość do pracy stacjonarnej
  • znajomość pakietu MS Office
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 10 000 - 12 000 PLN brutto, umowa o pracę
  • bardzo duże możliwości rozwoju w nowo tworzonym zakładzie
  • samodzielne stanowisko
Data ostatniej modyfikacji środa, 4 października 2023