Specjalista /-tka ds. marketingu i eventów

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest wiodąca polska firma działająca w obszarze wsparcia klientów B2B
Zakres obowiązków
  • Organizacja konferencji, webinarów,
  • Koordynacja logistyczna udziału firmy w zewnętrznych eventach
  • Rozwój kanałów komunikacji firmy : strona www, profile społecznościowe, mailingi
  • Organizacja konkursów, grywalizacji i innych akcji marketingowych dla użytkowników
  • Współpraca z grafikami i dostawcami zewnętrznymi przy realizacji materiałów marketingowych
  • Nadzór nad materiałami marketingowymi, bieżąca realizacja zamówień, obsługa wysyłek
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu w bieżących działaniach marketingowych
Poszukiwane kompetencje
  • Doświadczenie w marketingu min. 2 lata
  • Doświadczenie w organizacji konferencji, szkoleń i webinarów.
  • Umiejętność tworzenia treści, które przemawiają do biznesu
  • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office
  • Podstawowa wiedza w zakresie  realizacji materiałów drukowanych
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz systemów typu marketing automation
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydatów : umowa o pracę / B2B
  • pracę w komfortowo urządzonym biurze
  • dużą samodzielność
  • pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i rozpoznawalnej marce, obsługującej setki klientów miesięcznie
  • pakiet benefitów
  • kameralną atmosferę w zespole ds. marketingu
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 13 stycznia 2022