Specjalista/-tka ds. pozyskiwania gruntów

Miejsce pracy Kielce
Wynagrodzenie 5000 - 5500 PLN brutto + premie
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region Kielce (świętokrzyskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z firm developerskich planująca inwestycje w Kielcach
Zakres obowiązków
  • samodzielne wyszukiwanie terenów pod inwestycje (mieszkaniowe, wielorodzinne)
  • kontakt z lokalnymi urzędami i dostawcami mediów w celu uzyskania decyzji administracyjnych, warunków technicznych i uzgodnień niezbędnych do realizacji inwestycji
  • analiza nieruchomości gruntowych : planów miejscowych, mediów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata u jednego z developerów / biurze nieruchomości
  • dobra znajomość rynku nieruchomości, wymogów formalno-prawnych związanych z zakupem nieruchomości/gruntu
  • proaktywność, samodzielność
  • prawo jazdy
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe - 5 000 - 5 500 PLN brutto
  • dodatkowe premie w zależności od skuteczności do 40 000 PLN brutto / rocznie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • odpowiedzialne stanowisko
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 13 maja 2021