Specjalista/-tka ds. Public Relations

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 6 000 - 7 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest polska firma produkcyjna.
Zakres obowiązków
  • Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z mediami
  • Kreowanie wizerunku firmy i produktów zgodnie z przyjętą strategią
  • Sprawowanie kontroli nad wizerunkiem firmy w mediach,
  • Redagowanie materiałów prasowych i komunikatów dotyczących marki/produktu
  • Koordynowanie polityki informacyjnej na kluczowych dla firmy rynkach (m.in. PL, FR, IT, DE)
  • Koordynowanie współpracy z zewnętrznymi agencjami public relations
  • Współpraca w kreowaniu przekazu promocyjnego i reklamowego
  • Nadzór merytoryczny nad treścią strony internetowej Spółki, mediów społecznościowych oraz treścią materiałów poligraficznych
  • Organizacja spotkań z mediami
  • Koordynacja akcji typu konferencje prasowe, wywiady
  • Budowanie wizerunku Zarządu oraz kluczowych osób w firmie.
  • Planowanie strategii PR , długofalowej i krótkofalowej oraz nadzór nad ich realizacją
  • Tworzenie kontekstowych działań PR dla marki
  • Nawiązywanie współpracy z liderami opinii (architekci, projektanci, influencerzy)
  • Działania w obszarze PR kryzysowego.
  • Koordynacja działań CSR

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku z wymienionym zakresem obowiązków
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • doświadczenie w koordynacji i nadzorze nad działaniami PR prowadzonymi centralnie i lokalnie
  • umiejętność szacowania kosztów na działania PR i CRS
  • doświadczenie w zarządzaniu pracą i priorytetami dla zewnętrznej agencji PR
  • doświadczenie w tworzeniu strategii marki
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 6 000 - 7 000 PLN brutto
  • pracę w modelu hybrydowym (część biuro / część zdalnie)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w firmie rozpoznawalnej na rynku
  • pakiet benefitów : karta sportowa, opieka medyczna
  • sporo ciekawych wyzwań
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 23 lutego 2021