Specjalista /-tka ds. realizacji zamówień z językiem niemieckim

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 5500-7000PLN gross
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Region małopolskie
Opis oferty Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja  z siedzibą w Krakowie.
Zakres obowiązków
  • Przygotowywanie i tworzenie ofert
  • Odpowiedzialność od realizacji zamówienia do wystawienia faktury, administrowanie zapasami
  • Wspieranie klientów w bieżących sprawach dotyczących zamówień
  • Współpracaz działemsprzedaży, agentami i spedytorami
  • Współpraca z działem produkcji, działem spedycji, działem jakości, działem finansowym
  • Koordynacja i rezerwacja ładunków samochodowych oraz frachtów lotniczych i morskich
  • Przygotowywanie dokumentów wysyłkowych w tym dokumentów bankowych do prowadzenia działalności akredytywy i windykacji
  • Rozpatrywanie reklamacji i zwrotów
  • Kontrola należności
  • Tworzenie i dystrybucja list i e-maili do klientów i działów wewnętrznych
Poszukiwane kompetencje
  • Biegły angielski i zaawansowany niemiecki,
  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności rozwiązywania problemów, dbałość o szczegóły
  • Praktyczna umiejętność obsługi komputera (MS Office - Word, Excel, PowerPoint)
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność współpracy, chęć dzielenia się wiedzą i informacją
Oferujemy
  • umowa o pracę (3 miesięczny okres próbny, czas nieokreślony)
  • niezbędne szkolenia związane z wykonywanymi obowiązkami
  • praca podczas pandemii w systemie hybrydowym, później ok 2 x w tygodniu
  • pakiet benefitów : karta sportowa, opieka medyczna, dodatki urlopowe, karta SODEXO
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 4 października 2021