Specjalista/-tka ds. relacji z kandydatem z j.angielskim

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia do ustalenia
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty

Jesteśmy agencją rekrutacyjną istniejącą ponad 5 lat na rynku, nasza centrala mieści się w Krakowie.
Na co dzień wspieramy organizacje w znajdywaniu najciekawszych kandydatów.
Naszymi klientami są zarówno globalne korporacje jak i polskie firmy.

Równolegle prowadzimy średnio 140 projektów rekrutacyjnych dla ponad 300 klientów z niemal wszystkich branż.

Jedno jest pewne - u nas nie sposób się nudzić :)
Rzadko kogoś szukamy (u nas nie ma rotacji)- z uwagi jednak na zapowiadane kilkadziesiąt projektów na 2023 potrzebujemy wsparcia.

Zakres obowiązków
  • wstępna selekcja kandydatów - dziennie trafia do nas kilkaset CV
  • rozmowy z kandydatami, przedstawienie oferty, wzbudzenie zaciekawienia
  • samodzielna weryfikacja j. angielskiego, w przypadku innych języków - przesłanie do działu
  • utrzymanie relacji z kandydatem, pisanie raportów
  • przesyłanie rekomendacji do klienta
  • współpraca z pozostałymi osobami w zespole rekrutacji

Na tym stanowisku nie jest wymagane doświadczenie w branży rekrutacyjnej.
Nie ma znaczenia Twoje wykształcenie - rynek jest pełen magistrów bez pracy.
Stawiamy przede wszystkim na osobowość.
Nie ma znaczenia Twoja płeć czy wiek.

Szukamy osób które są:

  • ekstrawertyczne, chętnie i dużo rozmawiają, są otwarte na innych
  • są proaktywne, samodzielne, kreatywne, spontaniczne, pełne empatii
  • potrafią zaciekawić innych swoją osobą a jednocześnie trafnie zadają pytania
  • nie odnajdą się w dużych korporacjach w dużych grupach - cenią sobie klimat i kameralne relacje
  • mają określony cel w życiu (finansowy) i chcą do niego dążyć, zarabiając ponadprzeciętnie
  • mają poczucie humoru, lubią zwierzęta
  • nie boją się działać zgodnie z zasadą : work hard play hard :)
  • znają język angielski na poziomie min B2
  • chcą pracować stacjonarnie, w biurze (Kraków - Prądnik Czerwony)
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe :
    okres próbny : 3 000 na rękę, po okresie próbnym 3.500-4000 na rękę
  • oprócz tego dodatkowe, comiesięczne prowizje od skuteczności zamykania projektów :
    1 miesiąc - z reguły nic, to okres wdrożenia i pierwszych kontaktów
    2 miesiąc - średnio 1000-2000 PLN
    3-6 miesiąc - średnio 4000-6000 PLN
    6 miesiąc i kolejne - do max 20 000 PLN, choć zdarzyło się więcej
  • Niestandardowy czas pracy : 7.5h zamiast 8h, elastyczny czas rozpoczęcia pracy między 8 a 9 rano
  • Miejsce do parkowania, a dla osób dojeżdżających - dobrze skomunikowana lokalizacja firmy
  • Możliwość przychodzenia ze swoim zwierzętami do pracy
  • Wyjazdy integracyjne 2x do roku z atrakcjami :)
  • Zgrany zespół służący wsparciem
  • Wyrozumiałego szefa ;)
  • Dodatkowe premie 2 x w roku
  • Firmowe VOD : Netflix oraz Disney+
  • Ciekawe projekty rekrutacyjne i możliwość poznania kilkudziesięciu różnych branż oraz klientów z całego świata

    Nie oferujemy owocowych piątków ani karnetów na siłownię. Wierzymy że nikt nie pracuje za banany a Ci którzy chcą ćwiczyć, zorganizują sobie trenera personalnego sami

    Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco - napisz o sobie nieco więcej w CV niż standard ;)
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 5 stycznia 2023