Specjalista/-tka ds. sprzedaży (język francuski)

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 9 000 - 12 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży reklamowej, działająca na międzynarodowych rynkach.
Zakres obowiązków
  • kontakt z francuskimi klientami B2B : głównie agencje reklamowe / marketingowe / eventowe
  • aktywna sprzedaż produktów / oferowanie bycia podwykonawcą i producentem produktów które agencje  marketingowe we Francji sprzedają do swoich klientów
  • finalizowanie i podpisywanie umów
  • utrzymywanie relacji z klientami
  • współpraca z działem marketingu
Poszukiwane kompetencje
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego : poziom C1
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów B2B
  • gotowość do pracy stacjonarnej, z biura (północna część Krakowa)
  • otwartość, sumienność, kreatywność, samodzielność
Oferujemy
  • umowę o pracę, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 9 000 - 12 000 PLN brutto
  • dodatkowe prowizje za sprzedaż
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość dołączenia do firmy która już obecna jest na europejskich rynkach i posiada swoje cenione produkty
  • przyjaźnie urządzone biuro z miejscem parkingowym, sprzyjająca atmosfera pracy
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 30 października 2023