Specjalista/-tka ds. wsparcia kierowców - język niemiecki

Miejsce pracy Kraków;Katowice
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa firma działająca na rynkach światowych ponad 100 lat.
Zakres obowiązków
  • główny punkt kontaktowy dla kierowców ciężarówek o niezbędnych zmianach w planie trasy
  • zarządzanie wszelkimi zmianami wynikającymi ze zmianą trasy, docelowego magazynu
  • współpraca z zespołem ds. planowania
  • odpowiadanie na pytania klientów dot. zamówień
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego : poziom B2+/C1
  • dobra znajomość j. angielskiego: B1/B2
  • empatyczna osobowość, mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta niemieckojęzycznego
  • gotowość do pracy zmianowej 24/7 w trybie pracy zdalnej
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - otwartość na oczekiwania
  • dodatkowo płatne nadgodziny, dodatkowe dni wolne w zamian za pracę w sobotę, w przypadku pracy w niedzielę : stawka dodatkowa 100% + dodatkowy dzień wolny
  • bardzo bogaty pakiet benefitów : opieka medyczna, ubezpieczenia, karta sportowa
  • możliwość pracy zdalnej : po pandemii 1-2 dni z biura (Kraków)
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy : laptop etc
  • stabilna pracy w korporacji osiągającej miliardowe przychody
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 10 marca 2022