Specjalista/-tka ds. zamówień publicznych

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie 6 000 - 8 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma działająca w branży obronności.
Zakres obowiązków
  • Monitorowanie ogłoszeń przetargowych na podstawie profilu działalności firmy
  • Weryfikacja wymagań przetargowych pod kątem formalnym, przygotowanie i zebranie wymaganych dokumentów przetargowych, kompletacja oferty przetargowej
  • Przygotowywanie wystąpień (pism, pytań, uzupełnień) do zamawiających
  • Współpraca z kierownikami projektów w ramach działań handlowych, przygotowywanie zapytań ofertowych i ofert w segmencie B2B
  • Przygotowanie dokumentów do postępowań zakupowych (SIWZ, wzór umowy itp.) w ramach prowadzonych przez firmę zakupów w procesie realizacji projektów współfinansowanych ze środków m.in. Unii Europejskiej (np. obsługa platformy Baza Konkurencyjności)
  • Znajomości ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz aktów wykonawczych oraz umiejętność ich stosowania
  • Co najmniej 2 letniego doświadczenia na tożsamym stanowisku (po stronie zamawiającego lub wykonawcy)
  • Znajomości języka angielskiego poziom B2 umożliwiającą komunikację z partnerami zagranicznymi (np. w celu otrzymania wymaganych dokumentów do postępowania przetargowego)
  • Dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy w zespole
Oferujemy
  • umowę o pracę - wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, 6 000 - 8 000 PLN brutto
  • pakiet socjalny : opieka medyczna, pakiet sportowy
  • pracę przy ciekawych projektach
  • normalne godziny pracy (pon-pt, 8-16 lub 9-17)
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 22 marca 2021