Specjalista/-tka obsługi zdalnej (język niemiecki)

Miejsce pracy Kraków;Warszawa;Wrocław;Poznań;Katowice;Lublin;Łódź
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z firm obsługujących największych operatorów telefonii komórkowej w Niemczech w zakresie zdalnej obsługi klienta
Zakres obowiązków
  • odpowiadanie na pytania klientów dotyczących : zawartych umów, aktualnych taryf, rachunków , rezygnacji z umów, zleceń dotyczących wysyłki karty SIM
  • przyjmowanie telefonów przychodzących i udzielanie informacji
  • na życzenie klienta zmiana aktualnego abonamentu na inny

Na tym stanowisku nie jest wymagane doświadczenie ani dodatkowy język oprócz niemieckiego - firma zapewnia zdalne szkolenie które trwa dwa miesiące (w tym czasie od pierwszego dnia wypłacane jest wynagrodzenie), gdzie krok po kroku uczy my wszystkiego.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego : poziom C1
  • inny język (angielski) - nie jest wymagany
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • gotowość do pracy w godzinach : 8-16, 10-18, 12-20 (grafik do ustalenia), możliwe też zatrudnienie na 1/2 etatu i dopasowanie godzin pracy do np. uczelni, po przebyciu szkolenia (trwa ok 2 miesiące i jest pełnopłatne)
    Raz w miesiącu praca w sobotę, między 9-17
  • pozytywne nastawienie i chęć do pracy zdalnej

Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - otwartość na oczekiwania kandydatów
  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • pracę w całości zdalną z dowolnego miejsca w Polsce
  • dodatkowe comiesięczne bonusy za efektywność podczas rozmowy z klientami (dodatkowo do 800zł/mies)
  • pakiet benefitów na start: min opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenia, karta multisport
  • szkolenia językowe zdalnie
  • szybki proces rekrutacyjny (średnio - 10 dni do decyzji)
  • dodatkowy dzień wolny poza urlopem na wolontariat
  • możliwość rozwoju, zdobycia bardzo cennego doświadczenia w jednej z największych tego typu firm na świecie
Data ostatniej modyfikacji środa, 23 listopada 2022