Specjalista/-tka w dziale zamówień z językiem niemieckim

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 6 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Klientem jest międzynarodowa organizacja z siedzibą w Krakowie.
Zakres obowiązków
  • Rejestracja nowych zamówień w SAP i monitorowanie istniejących
  • Bieżąca obsługa Klientów
  • Organizacja dostaw, współpraca z działem logistyki
  • Obsługa reklamacji
  • Monitorowanie płatności i stanów magazynowych
  • Współpraca z pozostałymi działami Firmy
Poszukiwane kompetencje
  • Płynny język niemiecki (minimum mocne B2/C1)
  • Komunikatywny język angielski (B1/B2)
  • Min roczne doświadczenie w dziale obsługi klienta
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość MS Office ( w szczególności MS Excel)
  • Umiejętność planowania pracy i doskonałe umiejętności zarządzania czasem własnym
  • Znajomość SAP mile widziana
Oferujemy
  • Umowę o pracę, wynagrodzenie na start 6000 PLN brutto
  • Opieka medyczna ( w tym stomatologiczna)
  • Biuro w okolicach centrum miasta
  • Bonusy świąteczne i wakacyjne
  • Miejsca parkingowe dla Pracowników
  • Dofinansowanie posiłków (w biurowcu znajduje się restauracja)
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 23 listopada 2021