Specjalista wsparcia księgowości - język francuski

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja poszerzająca swój zespół finansowy z językiem francuskim.
Zakres obowiązków
  • codzienne wsparcie dla zespołu księgowego i kontrolingowego
  • wsparcie i utrzymanie narzędzi wspomagających ich pracę
  • wsparcie raportowania Business Inteligence
  • testowanie nowych rozwiązań opracowanych przez zespoły techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min B2) oraz angielskiego (B2)
  • minimum pół roku doświadczenia w obszarze finansów lub księgowości
  • bardzo dobra znajomość Excela
  • dobre umiejętności analityczne
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia
  • dodatkowy bonus za znajomość języka w zależności od poziomu
  • możliwość pracy hybrydowej
  • niezbędne narzędzia pracy
  • po okresie próbnym możliwość umowy na czas nieokreślony
  • bardzo bogaty pakiet benefitów : ubezpieczenie medyczne, na życie, dostęp do audiobooków, parking dla rowerów
  • świetną lokalizację w centrum miasta
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 29 maja 2023