Specjalista Wsparcia Technicznego Aplikacji Finansowych (SAP FI)

Miejsce pracy Rzeszów;Kraków;Warszawa;Katowice;Wrocław
Wynagrodzenie 12 000 - 14 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region mazowieckie; dolnośląskie; łódzkie; małopolskie; śląskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja, rozszerzająca swoje portfolio działań dla klientów
Zakres obowiązków
  • wsparcie techniczne klienta wewnętrznego w zakresie używania aplikacji SAP FI
  • udział w codziennym utrzymaniu aplikacji oraz długoterminowych projektach związanych z procesami finansowymi
  • projektowanie i wdrażanie zmian w procesach biznesowych
  • dostosowywanie i rozwój zaawansowanych modułów SAP FI
  • znajdowanie rozwiązań związanych z incydentami / ulepszeniami systemu
  • min 3 lata doświadczenia w zakresie wiedzy technicznej w obszarze aplikacji finansowej ERP (np SAP FI) lub doświadczenie w finansach przedsiębiorstw lub wsparciu zintegrowanych rozwiązań ERP
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min B2+)
  • bardzo dobre umiejętności MS EXCEL, mile widziany MySQL
  • świetne umiejętności interpersonalne i bardzo dobra obsługa klienta
  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku
Oferujemy
  • bardzo dobre wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę
  • pracę zdalną z czasowym przyjazdem do centrali firmy (1 raz w miesiącu max)
  • program szkoleniowy i opieka TeamLidera
  • atrakcyjny pakiet świadczeń płacowych : mybenefit, multisport, opieka medyczna
  • możliwość rozwoju dla firmy będącej jedną z największych tego typu organizacji na świecie
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 2 czerwca 2022