Specjalista/tka działu obsługi klienta bankowego (język niemiecki)

Wynagrodzenie do ustalenia, otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie; zagranica; praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest zagraniczna korporacja, rozszerzająca swój dział obsługi klienta w obszarze bankowości, działający w pełni zdalnie.
Zakres obowiązków
  • wyjaśnianie problemów klientów i rozwiązywanie reklamacji w trzech kanałach komunikacji w zależności od preferencji klienta : czat, telefon, mail
  • dostarczanie niezbędnych informacji o które klient pyta
  • efektywne proponowanie rozwiązań zgodnie z wytycznymi
  • sprawna komunikacja z klientem
  • wprowadzanie danych do systemu i dbanie o rozwiązywanie zgłaszanych problemów przez klientów
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - poziom C1 lub native (komunikacja codzienna z klientem)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (komunikacja wewnątrz firmy)
  • mile widziane doświadczenie min 1-2 lata w obsłudze klienta (np. bankowość)
  • dobre umiejętności interpersonalne, sprawne rozwiązywanie przychodzących zapytań
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • gotowość do pracy zdalnej z domu, praca po 8h między 8:00-20:00, raz w miesiącu pracująca sobota  z uwagi na zapewnienie obsługi klienta (również zdalnie)
Oferujemy
  • umowa o pracę, otwartość na oczekiwania finansowe kandydata
  • pracę w pełni zdalną z domu
  • szkolenie wstępne i przygotowujące do pracy
  • laptop i inne niezbędne narzędzia do pracy
  • pakiet benefitów : karta multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie kursów języków, bonusy świąteczne
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji o przychodach ponad 13 mld dolarów rocznie
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 16 października 2023