Specjalistka ds. administracji i dokumentów

Miejsce pracy Kielce
Wynagrodzenie 4 000 - 4 500 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Województwo Kielce (świętokrzyskie)
Opis oferty Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się , nieduża spółka produkcyjna.
Zakres obowiązków
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej produkcji, przyjmowania surowców, stanów magazynowych oraz wysyłek gotowych towarów
  • prowadzenie niezbędnej ewidencji i zgłaszanie jej do urzędów celno-skarbowych (towar objęty akcyzą)
  • uzupełnianie dokumentacji planowanej produkcji w ujęciu dziennym
  • stały kontakt z urzędami
Poszukiwane kompetencje
  • doświadczenie na stanowisku administracyjnym min 2 lata
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • skrupulatność, dokładność, rzetelność
  • umiejętność pracy na dokumentach : ich tworzeniu, archiwizacji, prowadzenia ewidencji
  • wsparcie właścicieli firmy w czynnościach administracyjnych
  • mile widziana znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2)
  • uśmiech, proaktywne podejście, komunikatywność
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 4 000 - 4 500 PLN brutto
  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko
  • pakiet niezbędnych szkoleń dających unikalną wiedzą w zakresie obrotu produktami objętymi akcyzą
  • komfortowe warunki pracy i wszystkie niezbędne narzędzia
Data ostatniej modyfikacji niedziela, 24 stycznia 2021