Specjalistka ds. social mediów (branża beauty)

Wynagrodzenie Do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty

Naszym klientem jest polska firma z branży beauty

Zakres obowiązków
  • Budowanie spójnej obecności marki w Social Media,
  • Prowadzenie profili marki na: Facebook/Instagram/TikTok/Pinterest: tworzenie contentu, planowanie i prowadzenie płatnych kampanii reklamowych,
  • Stałe monitorowanie i optymalizowanie prowadzonych kampanii,
  • Analizowanie komunikacji z klientami oraz potencjalnymi klientami w Social Media,
  • Stały monitoring konkurencji,
  • Sporządzanie statystyk, wyciąganie wniosków i planowanie strategii,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • Znajomości trendów i narzędzi wykorzystywanych w ramach działań performance, digital i content marketingowych,
  • Znajomość narzędzi analitycznych pomagających optymalizować działania w Social Media
  • Biegłej znajomości programu Canva
  • Podstawowej znajomości programu InShot lub podobny,
  • Znajomości branży beauty,
  • Umiejętności tworzenia angażujących treści tzw. lekkie pióro,
  • Umiejętności organizacji pracy i samodzielności w jej wykonywaniu
  • Szybkiego wdrożenia się w branżę, na podstawie dostarczonych materiałów szkoleniowych
  • Wyczucia estetyki i kreatywności, pasji i zaangażowania, samodzielności
Oferujemy
  • Atrakcyjny kontrakt B2B,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w rozwijających projektach,
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego oraz karty Multisport,
  • Codziennie pyszną kawę i świetny zespół współpracowników :)
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 15 lipca 2021