Specjalistka ds. zamówień publicznych i przetargów

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 6000 - 6800 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma usługowa, działająca min. dla branży publicznej
Zakres obowiązków
  • monitorowanie ofert przetargowych z działu zamówień publicznych
  • obsługa i utrzymywanie dokumentacji
  • przygotowanie i składanie dokumentów ofertowych do przetargów
  • współpraca z innymi działami firmy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata w wyszukiwaniu i uczestnictwie w przetargach publicznych
  • znajomość ustawy o zamówieniach publicznych
  • skrupulatność, dokładność
  • komunikatywna znajomość j.angielskiego - mile widziana
Oferujemy
  • umowę o pracę, podstawa 6 000 - 6 800 PLN brutto
  • dużą samodzielność i stabilność pracy w firmie działającej od lat na rynku
  • komfortowe warunki pracy w dobrze skomunikowanym biurze w Krakowie
  • pakiet benefitów
Data ostatniej modyfikacji piątek, 27 października 2023