Spedytor Drogowy z zespołem

Miejsce pracy Gdynia;Gdańsk;Kraków;Wrocław;Warszawa
Wynagrodzenie 10 000 - 17 000 PLN netto + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie; praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest szybko rozwijająca się polska spółka z branży TSL, realizująca projekty na terenie min USA i Azji.
Zakres obowiązków

Szukamy spedytora drogowego z własną bazą klientów oraz najchętniej zespołem 1-4 spedytorów mogących pracować zdalnie.

  • Nadzór nad transportem drogowych na terenie UE : planowanie tras, działanie na giełdach zleceń
  • Obsługa podwykonawców firmy
  • Kontakt z klientem oraz kierowcami
  • Rozwiązywanie bieżących problemów z ładunkiem
  • Doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego minimum 2 lata.
  • Bardzo dobrej znajomości co najmniej jednego języka obcego : angielski / niemiecki / francuski
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
Oferujemy
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, negocjowane indywidualnie w zależności od doświadczenia, kontaktów, klientów, zespołu - pomiędzy 10 000 a 17 000 PLN + VAT + prowizje
  • Stabilność zatrudnienia w firmie realizującej projekty na całym świecie
  • Możliwość pracy zdalnej w przypadku dołączenia z zespołem 1-4 osób na bardzo atrakcyjnych warunkach
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 22 września 2022