Spedytor Morski

Miejsce pracy Gdańsk; Gdynia; Sopot
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region pomorskie
Opis oferty Naszym klientem jest firma działająca w obszarze międzynarodowej spedycji morskiej, rozszerzająca swój dział sprzedaży
Zakres obowiązków
  • organizacja, nadzór i bieżąca obsługa zleceń spedycji morskiej zarówno w imporcie, eksporcie jak i w tranzycie dotyczące ładunków masowych, drobnicowych i w kontenerach,

  • współpraca z portem, armatorami, przewoźnikami i partnerami,

  • zapewnienie kontroli nad prawidłowym obiegiem dokumentów,

  • dbałość o najwyższą jakość obsługi klienta.

Poszukiwane kompetencje
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zbudowane relacje i kontakty z przewoźnikami / armatorami / partnerami
  • wiedza temacie zagadnień portowych, logistycznych, spedycyjnych
  • prokliencka postawa, samodzielność
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe w oparciu o B2B lub umowę o pracę (do wyboru), z otwartością na oczekiwania finansowe kandydata w tej kwestii
  • dodatkowe bardzo atrakcyjne premie
  • dużą samodzielność
  • stabilność w organizacji działającej na międzynarodowych rynkach
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 4 września 2023