Starszy analityk ds. Workday

Miejsce pracy Gdańsk;Kraków;Warszawa
Wynagrodzenie 10 000 - 12 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie); Poznań (wielkopolskie); praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja
Zakres obowiązków
  • Zapewnianie codziennego wsparcie w rozwiązaniach technologii HR ściśle związanych z Workday, w tym badanie i rozwiązywanie problemów, nieoczekiwanych wyników lub wad procesów

  • Wsparcie jako partner konsultacyjny ds. technologii HR dla zespołów HR/Płac w regionie EMEA w celu poprawy lokalnych działań i doświadczenia pracowników

  • Identyfikacja i badanie problemów /wad systemu oraz formułowanie rozwiązań/zaleceń poprzez analizę wzorców faktów oraz stosowanie/postępowanie zgodnie ze standardowymi procedurami operacyjnymi (SOP) i najlepszymi praktykami.

  • Tworzenie scenariuszy testowych i skryptów

  • Wykonywanie testów systemu oraz ich koordynacja

  • Wcześniejsze doświadczenie z konfiguracją Workday (poziom mid-senior)

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w systemie informatycznym HR

  • Zaawansowany angielski

  • Silne umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność samodzielnej pracy

Oferujemy
  • umowę o pracę, wynagrodzenie 10 000 - 12 000 PLN brutto, po okresie próbnym czas nieokreślony
  • praca w 100proc zdalna - jeśli ktoś chce, biuro również jest otwarte :)
  • dodatkowe, 13-te wynagrodzenie jako premia roczna
  • pakiet benefitów korporacyjnych : medicover, multisport, ubezpieczenia
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 18 października 2021