Starszy doradca ds. jakości w dziale wsparcia audytu finansowego

Miejsce pracy Katowice
Wynagrodzenie 8700 - 9700 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja.
Zakres obowiązków
  • Kontrola jakości zleceń przygotowywanych przez pracowników
  • Wyszukiwanie słabych obszarów i podejmowanie działań mających na celu zwiększenie jakości usług
  • Bieżące wsparcie merytoryczne dla pracowników firmy, prowadzenie szkoleń, przygotowywanie materiałów szkoleniowych. Ocena poziomu wiedzy pracowników wraz ze wskazaniem słabych stron i aktywny udział w realizacji działań naprawczych
  • Zaangażowanie w rozwój nowych usług świadczonych przez firmę
Poszukiwane kompetencje
  • Wykształcenie wyższe
  • 2-3 letnie doświadczenie w obszarze audytu lub księgowości
  • W trakcie zdobywania uprawnień biegłego rewidenta lub członka ACCA
  • Wiedza z zakresu konstrukcji sprawozdań finansowych spółek w sektorze ogólnym w oparciu o krajowe przepisy rachunkowe
  • Znajomość języka angielskiego – minimum poziom B2
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę 8700 – 9700 brutto
  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program)
  • Program Care & Wellness w tym m.in kompleksowa opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenia, cyklicznie organizowane aktywności Wellness, kluby sportowe, możliwość skorzystania z karty MultiSport
  • Dostęp do platformy MultiKafeteria, w tym możliwość skorzystania z bonów zakupowych i voucherów
  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe
  • Możliwość skorzystania z kilkumiesięcznej przerwy w pracy (tzw. urlopu sabbatical) po spełnieniu określonych warunków
  • Praca od poniedziałku do piątku, elastyczne godziny pracy, praca w trybie hybrydowym
Data ostatniej modyfikacji środa, 18 sierpnia 2021