Starszy Specjalista ds. controllingu

Miejsce pracy Tarnów
Wynagrodzenie otwartość na wynagrodzenie
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region Tarnów (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma produkcyjna.
Zakres obowiązków
  • tworzenie raportów, materiałów budżetowych, prognoz i analiz ad-hoc dla celów zarządczych
  • kalkulacja marżowości nowych ofert oraz opiniowanie wdrożenia nowych produktów
  • ocena rentowności projektów inwestycyjnych
  • kontrola kosztów, tworzenie rezerw kosztowych
  • analiza odchyleń budżetowych i rentowności
  • sporządzanie analiz i raportowanie na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne spółki.
  • uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego oraz planów wieloletnich
  • bieżące monitorowanie wykonania budżetów oraz planów poszczególnych działów
Poszukiwane kompetencje
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel, baz danych
  • bardzo dobre umiejętności analityczne
  • mile widziana wiedza teoretyczna z zakresu rachunkowości zarządczej/finansowej
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata
  • dużą samodzielność
  • ciekawe wyzwania w firmiepod znaną marką
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 3 listopada 2022