Starszy Specjalista ds. finansowych i analizy procesów w firmie

Miejsce pracy Kielce
Wynagrodzenie 6 000 PLN brutto + premia co miesiąc
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kielce (świętokrzyskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z dużych firm produkcyjnych
Zakres obowiązków
  • analiza procesów wewnętrznych oraz danych z nimi związanych : finansowych, sprzedażowych
  • przygotowanie raportów, zaleceń, prezentacji
  • prowadzenie działań sprawdzających w spółce (firma pomaga nauczyć odpowiednich czynności)
  • udział w procesie diagnozowania  ryzyk
  • współpraca z pracownikami na każdym szczeblu w organizacji
  • bardzo mile widziane doświadczenie na stanowisku administracyjno-finansowym
  • znajomość podstawowych zasad rachunkowości - mile widziana
  • umiejętności skupienia, analizy dokumentów, dbałość o szczegóły
  • chęć rozwoju w zespole audytu wewnętrznego i zdobycia unikalnych kompetencji na rynku
  • znajomość Excela, posiadanie prawa jazdy kat. B, gotowość od czasu do czasu do podróży służbowej
  • mile widziane osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem - firma nie dyskryminuje osób starszych
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe - ok 6 000 PLN brutto
  • dodatkowe comiesięczne premie w zależności od realizacji przydzielonych zadań - ok 1000 zł
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia pod okiem doświadczonych audytorów
  • pakiet benefitów : karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenia grupowe, dofinansowania do świąt, wakacji
  • możliwość nauki języków w trakcie pracy
Data ostatniej modyfikacji piątek, 4 lutego 2022