Starszy Specjalista HR z j.francuskim (Back Office)

Miejsce pracy Poznań
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja rozbudowująca swoje struktury SSC.
Zakres obowiązków
  • odpowiedzi na zapytania HR od pracowników organizacji
  • zapewnienie kontaktu z ekspertami w przypadku złożonych zapytań
  • zarządzanie procesami Workforce Administration (utrzymywanie danych pracowników, tworzenie dokumentów, przeniesieniami i rezygnacjami pracowników, wnioskami o urlop, L4 etc)
  • wspieranie nowych osób
Poszukiwane kompetencje
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego
  • min 3 lata doświadczenia w obszarze HR / Workforce
  • umiejętność zarządzania procesami
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • znajomość polityki HR dla danego kraju (Polska)
  • bardzo mile widziane doświadczenie w systemami HR w chmurze
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia
  • pracę na czas pandemii zdalnie, później możliwość pracy hybrydowej / zdalnej
  • niezbędne narzędzia pracy
  • realną możliwość rozwoju
  • pakiet benefitów
Data ostatniej modyfikacji środa, 17 marca 2021