Starszy Specjalista/-tka ds. zakupów w firmie produkcyjnej

Miejsce pracy Kielce
Wynagrodzenie do ustalenia - otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region świętokrzyskie
Opis oferty Naszym klientem jest ponad 100 osobowa firma, będąca niekwestionowanym liderem w swojej branży. W związku z rozwojem i planami uruchomienia dodatkowej produkcji, szukamy osoby która wesprze firmę w zakupach.
Zakres obowiązków
  • Odpowiedzialność za pełny proces zakupowy począwszy od zapytania ofertowego poprzez wybór dostawcy do zapewnienia regularnych dostaw oraz utrzymania odpowiedniego zapasu materiałowego
  • Składanie zamówień w systemie w celu utrzymania odpowiedniego stanu bezpieczeństwa surowców
  • Monitorowanie realizacji dostaw od chwili zamówienia  u dostawcy do czasu przyjęcia towaru na magazyn
  • Prognozowanie zakupów na bazie dostępnych informacji
  • Utrzymywanie kontaktów biznesowych z dostawcami, dbanie o poziom cenowy i jakość zakupów produkcyjnych i nieprodukcyjnych dla powierzonej grupy zakupowej
  • Negocjacje i ustalanie warunków handlowych z dostawcami oraz monitorowanie ich wykonania
  • Bieżąca kompleksowa współpraca z klientami wewnętrznymi
  • Rozwój istniejącej bazy dostawców i aktywne poszukiwanie nowych
  • min. 3 letnie doświadczenie w dziale zakupów na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
  • znajomość programu dot. planowania zapasami przedsiębiorstwa
  • komunikatywność , łatwość uczenia się, asertywność
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata/kandydatki
  • forma współpracy - umowa o pracę lub B2B
  • dużą samodzielność i kluczowe stanowisko dla firmy
  • bardzo ciekawy zakres zadań w rozpoznawalnej marce która jest topowym wyborem dla dziesiątek tysięcy klientów
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 17 października 2023