Szef działu handlowego i gospodarki magazynowej (branża elektryczna)

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie 17 000 - 20 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest polska firma produkcyjna z branży elektrotechnicznej
Zakres obowiązków
  • przygotowywanie kalkulacji i wycen pod proces produkcji
  • przygotowanie kalkulacji cen gotowych wyrobów dla klientów, uwzględniając marże
  • nadzór nad bieżącymi zamówieniami u dostawców
  • budowanie relacji z istniejącymi klientami (produkt dystrybuowany do sieci handlowych i hurtowni)
  • utrzymanie i rozwój łańcucha dostaw
  • wsparcie działu handlowego w bieżącej realizacji projektów
  • negocjacje z dostawcami
  • minimum 3 lata na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym
  • bardzo dobra umiejętność kalkulacji cen i sporządzania wycen produktów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2
  • umiejętność budowania relacji z klientem
  • zdolności handlowe
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość gospodarki magazynowej i procesów produkcyjnych
  • bardzo mile widziane osoby z branży elektrycznej/elektrotechnicznej
Oferujemy
  • bardzo dobre wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę: 17 000 - 20 000 PLN brutto
  • realną możliwość awansu na stanowisko Dyrektora z podwyższonym wynagrodzeniem
  • dodatkowe premie za rezultaty
  • dużą swobodę w firmie która jest jednym z liderów premium na rynku w swoim sektorze
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 21 września 2021