Team Leader zespołu HR Back Office z j.niemieckim

Miejsce pracy Poznań
Wynagrodzenie 12 000 - 13 000 brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo wielkopolskie
Opis oferty Naszym klientem jest duża, międzynarodowa organizacja.
Zakres obowiązków
  • łączenie zarządzania zespołem z codzienną działalnością operacyjną
  • zarządzanie operacjami serwisowymi dla procesów Workforce Admin
  • coaching oraz wdrażanie nowych pracowników
  • zarządzanie efektywnością podległego zespołu w celu utrzymania i poprawy poziomu usług, zarządzanie alokacją zasobów
  • monitorowanie wydajności w odniesieniu do kluczowych wskaźników KPI i umów SLA
  • pełnienie funkcji eskalacji do managera HR
  • współpraca z liderami innych zespołów w celu optymalnej wydajności procesów na całym świecie
  • doświadczenie na stanowisku Team Lidera min 2 lata w strukturach SSC
  • doświadczenie w backoffice związanym z HR (payroll/usługi/obsługa klienta) w międzynarodowym środowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1) oraz niemieckiego (C1)
  • znajomość w prowadzeniu projektów i procesów HR
  • doświadczenie w pracy na systemach HR działających w chmurze (np SAP)
  • umiejętność współpracy, duża komunikatywność, samodzielność
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę (12 000 - 13 000 PLN brutto)
  • Możliwość realnego awansu (nowa struktura SSC) na wyższe stanowisko
  • Pakiet benefitów
  • Praca w systemie w większości zdalnej, poźniej model hybrydowy
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 23 listopada 2020