Technical Solutions Engineer (Red Hat)

Miejsce pracy Kraków;Warszawa
Wynagrodzenie 10 000 - 14 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie); Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest globalna organizacja
Zakres obowiązków
  • tworzenie konfiguracji systemów w oparciu o wymagania klienta (współpraca z partnerami handlowymi i użytkownikami końcowymi)
  • rozwiązywanie problemów
  • szkolenie przedstawicieli i inżynierów w zakres narzędzi konfiguracyjnych i sposobów ich używania
  • przygotowywanie prezentacji technicznych i szkoleń dla partnerów na temat produktów i rozwiązań
  • min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze rozwiązań opartych o web/SaaS/oprogramowanie w chmurze
  • szeroka wiedza na temat Red Hat z praktycznym doświadczeniem, najlepiej poparta certyfikatem
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • dobre umiejętności interpersonalne, umiejętność prezentacji
  • umiejętność przekazywania wiedzy, mile widziane osoby z obszaru pre-sales
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 10 000 - 14 000 PLN w oparciu o umowę o pracę
  • praca w pełni zdalna
  • pakiet benefitów : multisport, medicover
  • przyjazna atmosfera pracy
  • możliwości rozwoju, zdobycia certyfikatów
Data ostatniej modyfikacji środa, 16 czerwca 2021