Technolog Produkcji Ekstracji CBD

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia do ustalenia
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma produkcyjna, która otwiera swój oddział związany z produkcją asortymentu na bazie oleju CBD.
Zakres obowiązków
  • realizacja projektu badawczo rozwojowego na bazie konopii siewnych
  • wykonywanie ekstrakcji metodą etylową
  • koordynacja prób : laboratoryjnych i produkcyjnych
  • opracowywanie i wdrażanie nowych technologii i receptur
  • kontrolowanie procesu produkcyjnego : surowców, urządzeń
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
Poszukiwane kompetencje
  • doświadczenie na stanowisku w zakresie ekstrakcji CBD
  • wykształcenie wyższe w dziedzinie chemii
  • zaangażowania
Oferujemy
  • warunki finansowe do ustalenia indywidualnie, otwartość na oczekiwania finansowe : co do kwoty wynagrodzenia czy formy umowy
  • mieszkanie oraz samochód służbowy : do ustalenia indywidualnie
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność przy projekcie uznanej marki na rynku
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 1 kwietnia 2021