Technolog Produkcji Kosmetyków Naturalnych

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma działająca w obszarze kosmetyków naturalnych, posiadająca ponad setkę produktów z planami na dalszy rozwój (do 10 nowych produktów rocznie)
Zakres obowiązków
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych receptur produktów, z naciskiem na wyjątkowe doznania sensoryczne
  • Nadzorowanie procesu produkcji, dbając o jakość i bezpieczeństwo produktów
  • Współpraca z działem badań i rozwoju w celu opracowywania innowacyjnych rozwiązań
  • Analiza i optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych
  • Monitorowanie trendów rynkowych i technologicznych w branży kosmetycznej
  • Doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu nowych receptur produktów opartych o naturalne składniki
  • Wiedzy z zakresu technologii produkcji, właściwości surowców oraz zasad bezpieczeństwa
  • Kreatywności, proaktywnej i otwartej na nowe wyzwania postawy
  • Wysokiej komunikatywności oraz umiejętności przedstawienia własnych pomysłów i ich obrony
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe (podstawa) oraz formę zatrudnienia - b2b/umowa
  • bardzo dużą samodzielność i realny wpływ na tworzenie nowych produktów (obecna produkcja ok 400.000 rocznie)
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość urządzenia laboratorium pod siebie (zakup niezbędnych sprzętów etp)
  • w przypadku osób spoza Krakowa : możliwość wsparcia w relokacji
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 23 lipca 2024