UX / UI Designer

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jeden z producentów cenionego oprogramowania.
Zakres obowiązków

Na stanowisku UX/UI Designera będziesz odpowiedzialny za projektowanie rozwiązań kierowanych do klientów biznesowych.
Chcemy, abyś korzystając z dostarczonych wymagań oraz uwzględniając najwyższe standardy i praktyki w projektowaniu tworzył szkice, makiety i prototypy naszego produktu. Twoim celem będzie dostarczenie kompletnego rozwiązania spełniającego zdefiniowany zakres oraz założenia.
Na co dzień będziesz współpracować z doświadczonymi ekspertami i w ramach swoich obowiązków będziesz czuwać nad jakością i zgodnością dostarczanych przez zespół rozwiązań.

Poszukiwane kompetencje Będziesz idealnym kandydatem jeżeli:
  • Posiadasz doświadczenie w samodzielnym projektowaniu aplikacji webowych w technologii RWD oraz aplikacji mobilnych poparte portfolio.
  • Projektowałeś aplikacje desktopowe.
  • Znasz się na projektowaniu architektury informacji bazując na wymaganiach biznesowych.
  • Potrafisz analizować dane jakościowe oraz ilościowe.
  • Posiadasz praktyczną znajomość aplikacji do prototypowania Axure RP.
  • Potrafisz projektować makiety low i high fidelity.
  • Śledzisz obecne trendy rynkowe w zakresie UI.
  • Jesteś wysoce samodzielny w wykonywaniu podjętych zadań.
  • Znasz dobrze język angielski.

Mile widziane :

  • Potrafisz posługiwać się innymi narzędziami, takimi jak Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Figma.
  • Dobrze znasz HTML i CSS. Pomoże Ci to w codziennej współpracy z Front-end developerami.
  • Masz background w zakresie visual desing.

Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydatów : umowa o pracę / B2B
  • pracę w komfortowo urządzonym biurze / możliwość pracy zdalnej
  • dużą samodzielność
  • pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i rozpoznawalnej marce, obsługującej setki klientów miesięcznie
  • pakiet benefitów
Data ostatniej modyfikacji piątek, 14 stycznia 2022