Wealth/Portfolio Director (pozyskiwanie finansowania w branży nieruchomości)

Miejsce pracy Kielce;Kraków;Warszawa
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Warszawa (mazowieckie); Kraków (małopolskie); Kielce (świętokrzyskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jeden z developerów który chce rozwinąć swoją strukturę sprzedaży oraz finansowania projektów.
Zakres obowiązków
  • pozyskiwanie inwestorów oraz finansowania na projekty developerskie (inwestorzy indywidualni / firmowi)
  • budowanie zespołu sprzedaży produktów finansowych oraz ich czynna sprzedaż
  • budowanie sieci zewnętrznej sprzedaży
  • utrzymywanie relacji z klientami / kontrahentami
  • stałe uczestnictwo przy tworzeniu produktów finansowych
Poszukiwane kompetencje
  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego
  • kreatywność, chęć do rozwoju, pasja do sprzedaży
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia i oczekiwań
  • dodatkowe prowizje
  • samochód służbowy klasa średnia wyższa
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 5 września 2022