Zastępca Głównej Księgowej

Miejsce pracy Rzeszów;Kraków;Katowice;Warszawa;Wrocław
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja.
Zakres obowiązków
  • Minimum 4-5 letnie doświadczenie w pracy w pełnej księgowości (Księga Główna) - doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub audycie finansowym mile widziane
  • Znajomość polskiej ustawy o rachunkowości
  • Doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu oraz badaniu sprawozdań finansowych
  • Znajomość angielskiego na poziomie min B2, najlepiej C1
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Prowadzenie ksiąg głównych i rachunków pomocniczych zgodnie z obowiązującymi standardami rachunkowości
  • Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca/roku
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych i przedpłat
  • Sporządzanie miesięcznej/kwartalnej/rocznej sprawozdawczości finansowej
  • Księgowanie aktywów, księgowanie amortyzacji, aktualizacja wyceny aktywów
  • Przygotowywanie i rejestrowanie zapisów księgowych
  • Przygotowywanie deklaracji PIT/CIT/VAT
  • Przygotowywanie pakietów konsolidacyjnych
  • Współpraca z audytorami finansowymi i przygotowywanie danych na potrzeby audytu
Oferujemy
  • Możliwość pracy zdalnej lub w modelu hybrydowym
  • Możliwość kształtowania kierunków rozwoju firmy
  • Jasno określona ścieżka rozwoju wspierająca rozwój kompetencji;
  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz dostęp do nowoczesnych platform szkoleniowych
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, platforma MyBenefit, karta MultiSport, kursy językowe
Data ostatniej modyfikacji środa, 2 lutego 2022