Zastępca kierownika ds. handlu z j.angielskim (konstrukcje stalowe)

Miejsce pracy Katowice
Wynagrodzenie 8000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma tworząca konstrukcje stalowe dla wielu branż.
Zakres obowiązków
  • wsparcie i pomoc w zakresie sprzedaży i prowadzenia rozmów handlowych obecnemu dyrektorowi sprzedaży, w tym rozmowy w j.angielskim
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert w oparciu o zapytania klientów
  • współpraca z innymi działami

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku sprzedażowym w branży przemysłowej / budowlanej / produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2 minimum)
  • proaktywna osobowość, samodzielność w pozyskiwaniu nowych klientów
  • znajomość rysunku technicznego
  • kreatywność
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 8 000 PLN brutto
  • dodatkowe premie kwartalne liczone z obrotu z pozyskanego nowego klienta
  • możliwości rozwoju
  • pakiet socjalny
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 22 marca 2021