Zdalny Specjalista ds. zakupów (język chiński)

Miejsce pracy Warszawa; Kraków
Wynagrodzenie do ustalenia, otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region Warszawa (mazowieckie); Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma produkcyjna, realizująca import surowców i produktów z Chin i Azji
Zakres obowiązków
  • Odpowiedzialność za pełny proces zakupowy począwszy od zapytania ofertowego poprzez wybór dostawcy do zapewnienia regularnych dostaw oraz utrzymania odpowiedniego zapasu materiałowego
  • Składanie zamówień w systemie w celu utrzymania odpowiedniego stanu bezpieczeństwa surowców : Europa oraz Chiny
  • Monitorowanie realizacji dostaw od chwili zamówienia  u dostawcy do czasu przyjęcia towaru na magazyn
  • Prognozowanie zakupów na bazie dostępnych informacji
  • Utrzymywanie kontaktów biznesowych z dostawcami, dbanie o poziom cenowy i jakość zakupów produkcyjnych i nieprodukcyjnych dla powierzonej grupy zakupowej
  • Negocjacje i ustalanie warunków handlowych z dostawcami oraz monitorowanie ich wykonania
  • Bieżąca kompleksowa współpraca z klientami wewnętrznymi
  • Rozwój istniejącej bazy dostawców i aktywne poszukiwanie nowych
  • min. 3 letnie doświadczenie w dziale zakupów na podobnym stanowisku w dziale zakupów kooperujących z Chinami
  • bardzo dobra znajomość chińskiego oraz angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
  • znajomość programu dot. planowania zapasami przedsiębiorstwa
  • świetne umiejętności negocjacyjne, znajomość kultury i uwarunkowań komunikacyjnych w Chinach
  • komunikatywność ,asertywność
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe : umowa o pracę lub B2B
  • pracę w pełni zdalną, elastyczny czas pracy
  • bardzo ciekawy zakres zadań
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość realnego rozwoju
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 17 października 2023