Business Development Manager B2B (sektor IT)

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 11 000 - 15 000 + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma zajmująca się bezpieczeństwem IT, obsługująca klientów B2B oraz sektor publiczny
Zakres obowiązków
  • Aktywne poszukiwanie klientów B2B z wykorzystaniem wszystkich dostępnych kanałów komunikacji
  • Prezentacja rozwiązań technicznych i konsultingowych z zakresu cyberbezpieczeństwa potencjalnym klientom
  • Negocjacje handlowe i zamykanie sprzedaży
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Koordynacja pracy w zakresie realizowanych projektów konsultingowych
  • Ścisła współpraca z osobami odpowiedzialnymi za realizacje usług firmy
  • Współtworzenie strategii sprzedaży i marketingu
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży IT poparte sukcesami, najchętniej z obszaru cyber bezpieczeństwa lub obszaru sprzedaży rozwiązań konsultingowych / software IT dla klientów B2B
  • Przebojowość, umiejętność skutecznego zamykania sprzedaży
  • Znajomość języka angielskiego - bardzo mile widziana
  • Wysoko rozwinięta komunikatywność, pro-aktywność, koncentracja na celu
  • Determinacja w dążeniu do osiągnięcia sukcesu zawodowego i zarabiania pieniędzy
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Oferujemy
    • wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia, 11 000 - 15 000 PLN netto + VAT
    • dodatkowe, atrakcyjne prowizje za skuteczną sprzedaż
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
    • możliwość rozwoju w jednej z kluczowych firm z branży związanej z cyberbezpieczeństwem
    • dużą samodzielność
    • wsparcie marketingu oraz osób z działu technicznego
    Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 30 października 2023