Google AD Support Specialist with German

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie do ustalenia - otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region małopolskie
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja poszerzająca swój dział.
Zakres obowiązków
  • wsparcie klientów za pomocą poczty elektronicznej i czatu (brak telefonów)
  • rozwiązywanie problemów związanych z wyświetlaniem reklam Google
  • w przypadku trudniejszych tematów - pełnienie roli punktu kontaktowego z klientem
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1) i angielskiego (C1)
  • umiejętność świetnej komunikacji i przekazywania informacji technicznych - osobom nietechnicznym
  • minimum rok doświadczenia związanego z pomocą techniczną
  • dobra znajomość języka html / css
  • znajomość produktów google bedzie dużym atutem
  • gotowość do pracy w systemie hybrydowym (3 dni z biura, 2 z domu) - Kraków
Oferujemy
  • bardzo dobre warunki finansowe, otwartość na oczekiwania, umowa o pracę
  • pakiet benefitów korporacyjnych
  • możliwość rozwoju
  • pracę dla marki rozpoznawanej przez wszystkich na całym świecie
Data ostatniej modyfikacji piątek, 14 czerwca 2024