Kierownik Magazynu (firma produkcyjna)

Miejsce pracy Nowy Sącz
Wynagrodzenie 10 000 - 14 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Nowy Sącz (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z firm produkcyjnych.
Zakres obowiązków
  • umiejętność zarządzania grupą podległych osób (magazynierzy)
  • nadzór i doświadczenie w konfekcjonowaniu towarów
  • zarządzanie codziennymi operacjami magazynowymi
  • monitorowanie stanów magazynowych (stock o wartości kilkudziesięciu mln PLN)
  • współpraca z działem logistyki, sprzedaży oraz produkcji
  • prowadzenie ewidencji magazynowej oraz przygotowanie raportów
  • wdrażanie i nadzorowanie procedur magazynowych
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Magazynu
  • doświadczenie w nadzorze nad konfekcjonowaniem towarów
  • umiejętność zarządzaniu zespołem i motywowania pracowników
  • znajomość systemów magazynowych oraz programów ERP
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność optymalizacji i wykorzystania powierzchni magazynowej
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, znajomość przepisów BHP
Oferujemy
  • wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę, podstawa brutto od 10 000 - 14 000 PLN
  • wszystkie niezbędne narzędzia
  • standardowe godziny pracy
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji piątek, 19 lipca 2024