Quality Specialist - Food (UK or GER or FR)

Miejsce pracy Warszawa; Gdańsk; Katowice; Kraków; Poznań
Wynagrodzenie do ustalenia - otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie
Opis oferty Naszym klientem jest nowo otwierane centrum usług wspólnych w Gdańsku - szukamy osób na kilka rynków : UK, Francję, Niemcy
Zakres obowiązków
  • Utrzymywanie harmonogramów weryfikacji procesów i analiz
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną, aktualizacja trackerów i ścieżek krytycznych, zatwierdzanie grafik, odpowiadanie na zapytania od zespołu obsługi klienta oraz wsparcie administracyjne
  • Prowadzenie dochodzeń w sprawie skarg, analiza przyczyn źródłowych oraz wdrażanie działań zapobiegawczych
  • Wsparcie w codziennych decyzjach dotyczących kontroli jakości przy współpracy z Kierownikiem Linii, zdobywanie doświadczenia i zwiększanie świadomości komercyjnej wszystkich kategorii produktów
  • Zbieranie danych dotyczących wydajności jakościowej, tworzenie i wydawanie miesięcznych raportów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2) oraz jednego z języków w zależności od rynków:
    - niemiecki (rynek niemiecki)
    - francuski (rynek francuski)
    - lub sam angielski (rynek UK)

    Minimum 1 rok doświadczenia w środowisku zapewnienia jakości najlepiej na dany rynek : UK/Francja/Niemcy
  • Dokładność i skrupulatność w wprowadzaniu danych i prowadzeniu dokumentacji
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Biegłość w obsłudze komputera i łatwość poruszania się między różnymi systemami
  • Elastyczność i umiejętność dostosowania się do dynamicznego środowiska biznesowego

Ważne : gotowość do relokacji do Gdańska (praca hybrydowa z tego miasta)

Oferujemy
  • umowę o pracę - wysokość wynagrodzenia do ustalenia (otwartość na oczekiwania finansowe)
  • pracę w skandynawskiej kulturze organizacyjnej, nastawionej na dobrostan pracownika
  • możliwość realnego awansu (struktury się dopiero tworzą w Polsce)
  • stacjonarny tryb pracy przez okres kilku miesięcy z komfortowo urządzonego biura w Gdańsku (przenoszenie procesów, start ) potem praca hybrydowa (3 dni biuro, 2 dni zdalnie)
  • pakiet benefitów dostępny w późniejszym terminie (obecnie na etapie ustalania, zbierania ofert etc)
  • możliwość uczestniczenia w całkowicie nowym projekcie jednej z większych skandynawskich firm
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 24 czerwca 2024