Specjalista ds zapewnienia jakości - język francuski lub niemiecki

Miejsce pracy Gdańsk
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region pomorskie
Opis oferty Naszym klientem jest zagraniczy oddział firmy
Zakres obowiązków

  • Wsparcie w codziennych decyzjach dotyczących kontroli jakości przy współpracy z Kierownikiem Linii, zdobywanie doświadczenia i zwiększanie świadomości komercyjnej wszystkich kategorii produktów
  • Zbieranie danych dotyczących wydajności jakościowej, tworzenie i wydawanie miesięcznych raportów
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną, aktualizacja trackerów i ścieżek krytycznych, zatwierdzanie grafik, odpowiadanie na zapytania od zespołu obsługi klienta oraz wsparcie administracyjne
  • Prowadzenie dochodzeń w sprawie skarg, analiza przyczyn źródłowych oraz wdrażanie działań zapobiegawczych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2) oraz jednego z języków w zależności od rynków:
    - niemiecki (rynek niemiecki)
    - francuski (rynek francuski)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie związane z jakością / żywnością
  • Dokładność i skrupulatność w wprowadzaniu danych i prowadzeniu dokumentacji
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Biegłość w obsłudze komputera i łatwość poruszania się między różnymi systemami
  • Elastyczność i umiejętność dostosowania się do dynamicznego środowiska biznesowego
Oferujemy
  • umowę o pracę - wysokość wynagrodzenia do ustalenia (otwartość na oczekiwania finansowe)
  • możliwość realnego awansu
  • stacjonarny tryb pracy przez okres kilku miesięcy z komfortowo urządzonego biura w Gdańsku potem praca hybrydowa (3 dni biuro, 2 dni zdalnie)
  • pakiet benefitów dostępny w późniejszym terminie (obecnie na etapie ustalania, zbierania ofert etc)
Data ostatniej modyfikacji piątek, 2 sierpnia 2024